Днес ние имаме 250,376 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Венгер скочи на съдията след хикса в Саутхемптън

Източник: Expert.bg
Наставникът на Арсенал Арсен Венгер наблегна на червения картон, получен от Матьо Фламини, след равенството (2:2) срещу Саутхемптън вчера. Французинът бе изгонен в 81-вата минута и така провали плановете на тима си за финален щурм, с който да стигне до победата. "Трябва да видя ситуацията отново, но червеният картон ми изглежда пресилен. Фламини игра с топката. Ако се смята, че всяко влизане с двата крака е за червен картон, тогава мога да го приема. Ако обаче ме попитате дали това бе грубо нарушение, бих казал, че не е, защото той игра с топката. Реферът обаче взе решение и ние трябваше да се примирим с него", каза Венгер.Мачът бе изключително интересен след като Жозе Фонте даде аванс на домакините в 21-ата минута, но Оливие Жиру (48) и Санти Касорла (52) вкараха за пълния обрат. Правещият супер сезон Адам Лалана оформи крайният резултат в 54-ата минута. Ако днес Челси и Манчестър Сити спечелят мачовете си срещу Уест Хам и Тотнъм, то Арсенал ще се озове едва на трета позиция. Въпреки това Венгер остана доволен."Отново показахме силен характер. Този път това не бе достатъчно, за да стигнем до победата, но все пак съм доволен от реакцията на отбора", добави той.

Вижте също Всички
Инвеститори се оттеглят от Белене | След разчистването на площадката за втората атомна централа безработицата в града рязко скочи   Инвеститори се оттеглят от Белене | След разчистването на площадката за втората атомна централа безработицата в града рязко скочи
Бизнесът иска продължаване на строителството на втората атомна централа в Белене. Това е безспорен факт, който ще зависи от решението на държавата за по-нататъшното развитие на проекта. - Stroitelstvo.info
Венгер иска Глен Джонсън, вместо Бербатов   Венгер иска Глен Джонсън, вместо Бербатов
Мениджърът на "Арсенал" Арсен Венгер има желанието да привлече в състава си играча на "Ливърпул" Глен Джонсън, предаде БГНЕС. Футболистът има договор с тима от "Анфийлд" до 2015 година и поради тази ... - Expert.bg
Венгер: Шчесни е сред най-добрите вратари в Англия   Венгер: Шчесни е сред най-добрите вратари в Англия
Арсен Венгер похвали стража на "Арсенал", като каза, че зрелостта на Войчех Шчесни го е поставило сред топ 5 на вратарите във Висшата лига. Полякът има 10 сухи мрежи през този сезон, а в събота записа... - Expert.bg
Венгер очаква кошмарен жребий   Венгер очаква кошмарен жребий
Мениджърът на „Арсенал“, Арсен Венгер, изрази голямото си разочарование от снощната загуба с 2:0 от „Наполи“ и заеманата втора позиция от отбора му. Така „топчиите“... - Expert.bg
Венгер отново ще се опита да привлече Клемент Грение   Венгер отново ще се опита да привлече Клемент Грение
Венгер се опитва от дълго време да привлече младият френски национал на „Емирейтс“, като това изглеждаше възможно през лятото, преди Грение да удължи договора си с „Лион“. Имет... - Expert.bg