|
Днес ние имаме 250,420 Български имота за продажба и наем.
|
|
|
Източник: Expert.bg
|
|
Виртуален кокпит за Audi TT 2015
Новото Audi TT може да очакваме да видим на изложението в Париж през септември или в Детройт в началото на 2015-а. Но вече е ясно как ще изглежда интериорът му. Audi го показах на изложението CES в Лас Вегас.
Интериорът е снабден с волан с плоска долна част, алуминиеви облицовки и кръгли вентилационни отвори, като контролните бутони на климатика са вградени в централната им част. Оформлението на централната конзола е променено, изпъкват и S спортните седалки с интегриран подглавник и пневматично регулируеми странични опори на седалките.
Описан като "изчистен, спортен и напълно фокусиран върху водача“, купето на новото ТТ разчита на „виртуален кокпит“, който съчетава приборен панел и инфотейнмънт дисплей в един уред, нещо, което вече видяхме в концепцията Sport quattro. Големият 12,3-инчов TFT е с два режима – класически изглед и инфотейнмънт изглед, елиминирайки нуждата от втори екран за енфотейнмънт системата.
Новата MMI инфотейнмънт система е с променена структура на менюто, подобрена функция за търсене и подобрени гласови команди. Въртящият се контрорен бутон също е оптимизиран. Системата може да засича множество жестове с пръсти, което ще позволи конрол на системата по подобие на контрола, който упражняваме върху нашите смартфони.
|
|
|
|
Audi Q7 е предпочитан от играчите на „Барселона“
Коледа идва по-рано в Испания. Миналата седмица Audi раздаде ключовете на чисто нови автомобили на играчите на „Белия балет“. Сега е ред на играчите на „Барса“ да получат ключо... - Expert.bg
|
|
|
|
Audi планира 11 нови модела
В близките няколко години моделната гама на Audi ще се увеличи от сегашните 49 модела на 60 модела, т.е. с 11 повече. Това заяви пред британците от AutoExpress босът на Audi, Руперт Стадлер.
Конкретик... - Expert.bg
|
|
|
|
Шеф-дизайнерът на Audi поема Giugiaro
Волфганг Егер, досегашният шеф на дизайна на Audi, поема дизайна на ателиате Italdesign Giugiaro, което от 2010 г. принадлежи на концерна Volkswagen.
Егер е отговорен за екстериора на Audi и Lamborghi... - Expert.bg
|
|
|
|
|
|
Audi готви нов кросоувър-концепт за Детройт
Когато Audi лансира Q7 казаха, че най-после имат перфектното возило за своята quattro система. Но вече мина ужасно дълго време, през което Q-семейството се разрастна с Q5, Q3 и тяхни S-ки, че дори и R... - Expert.bg
|
|
|
|