Днес ние имаме 250,376 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Ибра с най-красив гол в груповата фаза на Шампионска лига

Източник: Expert.bg
Третото попадение на Златан Ибрахимович в мрежата на белгийския "Андерлехт" бе определено за най-красиво в груповата фаза на Шампионска лига. Голът е част от разгромното гостуване на "ПСЖ" в Белгия, където французите се наложиха с 5:0. Четири от тези попадения бяха дело именно на Ибрахимович. При втората им среща белгийците се представиха далеч по-добре и измъкнаха точка след 1:1. При въпросното попадение шведът без никаква подготовка изстреля истинска бомба от 25 метра в 35-ата минута на мача. "Повече от всичко ми хареса моя трети гол", сподели 32-годишният таран след мача. "Стрелях в точния момент и топката се озова в мрежата. Мисля, че да се нанесе добър удар от такава позиция беше много трудно", пише БГНЕС.

Вижте също Всички
Ето и кой с кого ще играе в елиминациите  в Шампионска лига   Ето и кой с кого ще играе в елиминациите в Шампионска лига
Днес се изтегли жребият в Шампионска лига за първите двубои през февруари в елиминационната фаза на турнира. Според правилата, тимовете, играли в една група в груповата фаза, нямат право да бъдат изте... - Expert.bg
Галатасарай елиминира Ювентус от Шампионска лига   Галатасарай елиминира Ювентус от Шампионска лига
Турският гранд успя да обърне снощния фарс в Шампионска лига в своя полза и отстрани днес следобед „Ювентус“ от надпреварата с минималното 1:0. Двубоят бе решаващ и за двата тима относно к... - Expert.bg
Неочакван развой на събитията в Шампионска лига   Неочакван развой на събитията в Шампионска лига
По много интересен начин изглежда крайното класиране в последните четири групи в турнира, след неочакван успех от някои отбори и щастливо продължаване напред на грандовете. Драмата за второто място в ... - Expert.bg
Банско и Ихтиман за втори път оглавиха Българската ВЕИ шампионска лига   Банско и Ихтиман за втори път оглавиха Българската ВЕИ шампионска лига
Във второто издание на Националната шампионска лига по прилагане на възобновяема енергия се включиха 11 общини: Хасково, Оряхово, Ихтиман, Чепеларе, Ардино, Нова Загора... - Stroitelstvo.info
Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец   Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец
Българският шампион отново направи добър мач и заслужено победи "Динамо Загреб" с 2:1 в Хърватска. През по-голяма част от първото полувреме съставът на "Лудогорец" владееше инициативата. В 28-ма минут... - Expert.bg