|
Днес ние имаме 250,420 Български имота за продажба и наем.
|
|
|
Източник: Expert.bg
|
|
Колосална оферта към Барселона за смяна името на стадиона им
Каталунският клуб получи умопомрачителна парична оферта за промяна в името на "Камп Ноу". Предложението идва от Катар, като сегашните им спонсори са им предложили сумата от 350 млн. евро, само за да добавят една дума към името на легендарното съоражение.
Предложението към "Барселона" било стадионът да се прекръсти на "Катар Камп Ноу", като срещу сумата от 350 милиона евро, името трябва да остане такова в период от 30 години.
Както е известно каталунският гранд и в момента е спонсориран от държавни катарски компании. Това бе революционно решение от страна на ръководството, след като дълго време отборът бе известен с това, че не носи спонсори на екипите си, а благотворително рекламира UNICEF.
Все пак към момента изглежда, че най-големият футболен стадион в Европа няма да променя името си. Вицепрезидентът на "Барселона" по икономическите въпроси Хавиер Фаус обяви, че в никакъв момент не е било търсено "презиме" на "Камп Ноу" и не са водени разговори с Катар, които вече са спонсори на клуба, нито пък с която и да било друга компания, информира БТВ.
|
|
|
|
|
|
Три стадиона с три бизнес комплекса
"Арена на розата", "Септемврийска корона" и "Олимпийски съкровища" са имената на трите стадиона, които предлагат да построят испански инвеститори в България. - Stroitelstvo.info
|
|
|
|
Барселона се отказа да строи нов стадион
Испанският гранд "Барселона" се отказа от намерението си да построи нов стадион с по-голяма вместимост, съобщи "La Vanguardia".
Ръководството на испанския клуб е решило, е да се инвестират един мили... - Expert.bg
|
|
|
|
ПСЖ подготви колосална сума за подписа на Меси
Френският шампион си е наумил да чупи световни рекорди на трансферния пазар, като за целта е приготвил 210 млн. паунда за подписа на Лионел Меси.
Аржентинецът постоянно мени настроенията си около оста... - Expert.bg
|
|
|
|
|
|