Днес ние имаме 250,382 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Красимир Анев и Владимир Илиев със страхотен успех в преследването

Източник: Expert.bg
Днес българският спорт преживя един от най-запомнящите си дни. След като рано тази сутрин Григор Димитров се класира за пръв път на осминафинал на турнир от Големия шлем, българският мъжки биатлон също записа невероятен успех. В преследването на 12,5 километра в Андхолц-Антерселва Красимир Анев успя да се класира на седмо място, оставяйки зад себе си лидера за Световната купа Мартен Фуркад. Владимир Илиев пък се класира на 15-то място. И двамата българи стреляха без грешка, поразявайки 20 от 20 мишени, което е основната причина за страхотния им успех. След последната стрелба Краси Анев даже се движеше втори, но физически не успя да поддържа необходимото темпо, за да видим нещо феноменално - българин на почетния подиум. В крайна сметка Краси завърши на 18,1 секунди от победителя - германецът Симон Шемп, който спечели състезанието с време 31:20.6 минути. Владко Илиев пък остана на 37,9 секунди зад победителя. Втори днес беше французинът Жан-Гийом Беатрикс на само 1,5 секунди, като той сбърка веднъж в последната стрелба и това се оказа решаващо. Трети остана Хенрик ЛАбе-Лунд от Норвегия - на 4,8 секунди. Четвърти се нареди легендата на биатлона Оле Ейнар Бьорндален, а пети и шести останаха Арнд Пфайфер и Бьорн Фери. Преди началото на този сезон Краси Анев беше обявил, че се отказва от спорта заради търкания във федерацията, но след това, за щастие на България, размисли и остана. от Норвегия намери място на подиума, класирайки се трети с 2 грешки, на 4.8 секунди от победителя. Четвърти се нареди великият му сънародник Оле Ейнар Бьорндален. Ветеранът, който на 27 януари ще навърши 40 години, сбърка само веднъж на огневия рубеж (при третата стрелба) и остана на 8.0 секунди от Шемп. Преди Анев днес успяха да финишират още само двама биатлонисти - германецът Арнд Пайфер и шведът Бьорн Фери.Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=467802 Хенрик Л'Абе-Лунд от Норвегия намери място на подиума, класирайки се трети с 2 грешки, на 4.8 секунди от победителя. Четвърти се нареди великият му сънародник Оле Ейнар Бьорндален. Ветеранът, който на 27 януари ще навърши 40 години, сбърка само веднъж на огневия рубеж (при третата стрелба) и остана на 8.0 секунди от Шемп. Преди Анев днес успяха да финишират още само двама биатлонисти - германецът Арнд Пайфер и шведът Бьорн Фери.Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=467802 Хенрик Л'Абе-Лунд от Норвегия намери място на подиума, класирайки се трети с 2 грешки, на 4.8 секунди от победителя. Четвърти се нареди великият му сънародник Оле Ейнар Бьорндален. Ветеранът, който на 27 януари ще навърши 40 години, сбърка само веднъж на огневия рубеж (при третата стрелба) и остана на 8.0 секунди от Шемп. Преди Анев днес успяха да финишират още само двама биатлонисти - германецът Арнд Пайфер и шведът Бьорн Фери.Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=467802 Хенрик Л'Абе-Лунд от Норвегия намери място на подиума, класирайки се трети с 2 грешки, на 4.8 секунди от победителя. Четвърти се нареди великият му сънародник Оле Ейнар Бьорндален. Ветеранът, който на 27 януари ще навърши 40 години, сбърка само веднъж на огневия рубеж (при третата стрелба) и остана на 8.0 секунди от Шемп. Преди Анев днес успяха да финишират още само двама биатлонисти - германецът Арнд Пайфер и шведът Бьорн Фери.Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=467802

Вижте също Всички
Красимир Гергов препродава заменен имот 10 пъти по-скъпо   Красимир Гергов препродава заменен имот 10 пъти по-скъпо
Медийният и рекламен бос Красимир Гергов продава сградата, в която до неотдавна беше бившето посолство на Полша в центъра на София, десет пъти по-скъпо от цената, на която го взе от държавата срещу за... - Mediapool.bg
Владимир Кличко: Титлата трябва да е в семейството   Владимир Кличко: Титлата трябва да е в семейството
Братът на Виталий Кличко заяви, че иска овакантената му титла обратно в семейството. Поясът стана вакантен, след като съветът обяви Виталий Кличко за почетен шампион, но ако украинецът реши да се въ... - Expert.bg
Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец   Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец
Българският шампион отново направи добър мач и заслужено победи "Динамо Загреб" с 2:1 в Хърватска. През по-голяма част от първото полувреме съставът на "Лудогорец" владееше инициативата. В 28-ма минут... - Expert.bg
Борисов пожела успех на Реформаторския блок   Борисов пожела успех на Реформаторския блок
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пожела успех на учредената днес коалиция Реформаторски блок. „Уважаеми колеги, по повод днешното учредяване на коалицията Реформаторски блок и заявеното от вас наме... - Expert.bg
Ще е успех, ако Шумахер може сам да се грижи за себе си   Ще е успех, ако Шумахер може сам да се грижи за себе си
Бившият ръководител на медицинските програми на Международната автомобилна федерация доктор Гари Харстейн заяви пред Yahoo sports, че седемкратният световен шампион в най-бързата надпревара - ''Формул... - Expert.bg