Днес ние имаме 250,382 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Левски ще зимува в тройката на А група

Източник: Expert.bg
Отборът на "Левски" ще посрещне Нова година на трето място в класирането, след като разби "Нефтохимик" с 6:1 в Сливен в мач от 23-ия кръг на "А" група, предаде БГНЕС. "Левски" има 43 точки, докато лидерът "Литекс" е с 50, а "Лудогорец" е втори с 47 пункта, но и два мача по-малко. Двубоят започна отлично за "сините", които откриха резултата още в шестата минута, когато Орлин Старокин засече центриране на Гари Родригес от фаул. В 15-та минута Родригес се отчете с втора асистенция, след като подаде на празна врата на Димитър Макриев. Централният нападател отбеляза второто си попадение в срещата 10 минути преди почивката, когато бе изведен добре от Антонио Вутов и не сбърка сам срещу вратаря на Нефтохимик. През втората част Родригес увенча добрата си игра с две попадения, а между тях Алехандро Перес си отбеляза автогол. В продължението на мача Илиян Йорданов оформи крайното 6:1 след центриране на Нуно Пинто. По този начин "Левски" записа четвъртата си поредна победа в "А" група и ще зимува на трето място с 43 точки, докато "Нефтохимик" остава на 13-та позиция с 12 точки. Останалите резултати: Славия - Черноморец 2:0 Берое - Пирин 2:1 От вчера: ЦСКА - Любимец 7:0

Вижте също Всички
Левски се изкачи до четвъртата позиция в А група   Левски се изкачи до четвъртата позиция в А група
"Левски" постигна успех с 2:0 над "Черноморец" в двубой от 22-я кръг на А група. "Сините" не срещнаха почти никаква съпротива от своите съперници. Двубоят започна с далечен удар на Амари, но топката... - Expert.bg
Левски се изкачи до третата позиция в А група   Левски се изкачи до третата позиция в А група
Тройката одобри португалския план за икономии   Тройката одобри португалския план за икономии
Международните кредитори на Португалия одобриха днес прилагането на плана на страната за строги икономии, съобщи правителството в Лисабон. Одобрението на "Тройката" /МВФ, ЕС и ЕЦБ/ отваря пътя за отпу... - Expert.bg
Левски продава Родригес в Англия   Левски продава Родригес в Англия
Топреализаторът на "Левски" Гари Родригес ще играе във Висшата лига. "Левски" е пред финализиране на договора за играча си с отбор от Англия. Родригес ще премине медицински изследвания, след което ще ... - Expert.bg
Мащабна реконструкция на площад "Тройката" планират в Бургас | Внесеният в ОПРР проект предвижда изграждане на подземна улица, скейтър парк, рехабилитация на улици и публични пространства   Мащабна реконструкция на площад "Тройката" планират в Бургас | Внесеният в ОПРР проект предвижда изграждане на подземна улица, скейтър парк, рехабилитация на улици и публични пространства
До няколко месеца започва мащабна реконструкция на площад "Тройката" и изграждане на подземна улица... - Stroitelstvo.info