Днес ние имаме 250,382 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Лудогорец продава Роман Безяк

Източник: Expert.bg
От ръководството на българския шампион определиха цена от 5 млн. евро за Безяк. Към него имало интерес от някколко клуба и ако някой го удовлетворява цената - Домусчиев бил съгласен да го продаде. "Ако някой е готов да плати толкова, ще го продадем", коментира шефът. Безяк се разписа 14 пъти за "Лудогорец" през есента. Домусчиев бе в отделението по неонатология на МБАЛ "Надежда" в София, където дари 50 000 лева. Парите са събрани по време на кампанията "Ела на мач! Спаси живот на бебе", която бе организирана за домакинските двубои на шампионите в груповата фаза на Лига Европа срещу Динамо (Загреб), Черноморец (Одеса) и ПСВ Айндховен, информира БТВ.

Вижте също Всички
От Висшата лига искат Роман Безяк   От Висшата лига искат Роман Безяк
Ръководството на "Уест Бромич" е харесало изявите на нападателя на българския шампион "Лудогорец" Роман Безяк. 24-годишният словенски футболист направи силен есенен полусезон с екипа на разградчани и... - Expert.bg
Шериф укроти Лудогорец пред погледа на Любо Пенев   Шериф укроти Лудогорец пред погледа на Любо Пенев
Шампионът Лудогорец записа първа загуба в предсезонната си подготовка. Разградчани отстъпиха с 0:1 на молдовския Шериф в контрола, играна в турския курорт Белек. Единственият гол отбеляза Каду в 62-ат... - Expert.bg
Левски шокира Лудогорец   Левски шокира Лудогорец
Влиза ли в криза „Лудогорец” – във второ поредно домакинство шампионите не успяха да вземат победа, като този път дори загубиха. Студеният душ за „Лудогорец” беше поднесе... - Expert.bg
Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец   Страхотен завършек на груповата фаза за Лудогорец
Българският шампион отново направи добър мач и заслужено победи "Динамо Загреб" с 2:1 в Хърватска. През по-голяма част от първото полувреме съставът на "Лудогорец" владееше инициативата. В 28-ма минут... - Expert.bg
Лудогорец събра 44 страници история за половин сезон   Лудогорец събра 44 страници история за половин сезон
За втора поредна година Лудогорец пусна в продажба лускозен албум. Изданието от 44 страници съдържа интересни факти от историческия пробив в евротурнирите, както и снимки от мачовете в Шампионската ли... - Expert.bg