|
Днес ние имаме 250,420 Български имота за продажба и наем.
|
|
|
Източник: Expert.bg
|
|
Пелегрини: Трансферът на Мата в Юнайтед не трябва да се толерира
След като Арсен Венгер обяви вчера трансфера на Хуан Мата в „Манчестър Юнайтед“ за „нечестен“, днес негодуванието си изрази и мениджъра на втория тим в класирането на Англия, а именно „Манчестър Сити“. Утре със сигурност обаче Моуриньо няма да последва верижната реакция, защото именно той нарочи Мата за продан.
Пелегрини обяви, че е против харченето на много пари за трансфери в средата на сезона, но ако беше на мястото на Мойс и в ситуацията с „Юнайтед“, едва ли щеше да мисли така.
„Мисля, че Хуан Мата е страхотен футболист. Срамота е, че Моуриньо не го пускаше по-често в игра. Смятам също, че „Юнайтед“ прави трансферен удар. Аз лично съм на мнение, че не е редно играч да „прескача“ от един клуб в друг от едно и също първенство и точно по това време, но правилата са си правила“.
Според Арсен Венгер това не е честно – най-вече с оглед на предстоящата среща с „червените дяволи“ в средата на другия месец. Според него „Челси“ не се притеснява от тези си действия, защото вече изигра двата си мача с „Юнайтед“ за настоящия сезон. Сега обаче „червените дяволи“ могат да сътворят нещо срещу „Арсенал“ и да объркат плановете на Венгер и компания за титлата, а лукавия Моуриньо в момента сигурно потрива доволно ръце и се наслаждава на цирка, който сътвори.
Освен с „Арсенал“ на „Юнайтед“ им остават вторите срещи с „Ливърпул“ и „Манчестър Сити“. Вярно е, че един човек не може да сътвори чудеса, но от друга страна Мата със сигурност жадува за повече минути на терена и ще даде всичко от себе си.
|
|
|
|
Венгер: Не е честно Мата да ходи в Юнайтед
Мениджърът на „Арсенал“ не е никак доволен от факта, че „Манчестър Юнайтед“ и „Челси“ си стискат ръцете за подписа на Мата, при положение, че са „заклети враг... - Expert.bg
|
|
|
|
Мата: Давид де Хеа много ми помогна за трансфера
Новото попълнение на "Манчестър Юнайтед" Хуан Мата призна, че Давид де Хеа е бил ключов фактор за преминаването му на "Олд Трафорд".
Де Хеа беше първият човек, който посрещна Мата и го прегърна на ... - Expert.bg
|
|
|
|
Пелегрини: Лопес е изгряваща звезда
Мениджърът на „Манчестър Сити“ Мануел Пелегрини остана много доволен след снощната победа над „Уест Хем“ с 3:0 в турнира за Купата на лигата.
Така „Сити“ си осигури... - Expert.bg
|
|
|
|
Фабио Коентрао преминава в Юнайтед
Трансферът на Фабио Коентрао в "Манчестър Юнайтед" ще се осъществи в близките няколко дни. Новината е потвърдена от бившия служител на "Реал Мадрид" и настоящ журналист във вестник "АС" Хоакин Марото.... - Expert.bg
|
|
|
|
Мата няма да позволи на Моуриньо да го изгони
Хуан Мата няма да си тръгне от „Челси“ или поне не до края на сезона. Той реагира много бурно на решението на Моуриньо да го смени по време на срещата със „Саутхемптън“. Мата н... - Expert.bg
|
|
|
|