|
Днес ние имаме 250,420 Български имота за продажба и наем.
|
|
|
Източник: Expert.bg
|
|
Правят карта за влак и метро от Перник до София
Столична община и БДЖ ще разработят специална карта за влак и метро на перничани. Проектът се финансира по програма „Югоизточна Европа".
Картата обаче ще бъде факт най-рано от 2015 година, тъй като все още няма единна тикет система между влака и рейса.
Картата ще е месечна и годишна. Идеята е да се облекчи бюджетът на всичките около 20 000 души, които всеки ден пътуват от Перник до столицата, за да отидат на работа.
„Идеята е страхотна. Цената на билета от Перник до София е 3 лв. и след това по левче на всеки тролей или трамвай, стават поне 5 лв. в едната посока. Месечно ми отиват за път около 200 лв.", споделя перничанин.
Предвижда се първоначално линиите да свържат Перник и Радомир, съобщи mirogled.com, цитиран от КРОСС.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-часово пътуване с влак от София до Бургас
15 часа продължи пътуването с влак от София до Бургас, съобщи 24 часа.
Вместо в 16,20 часа в неделя, 26 януари, експресът за морето тръгнал в 19,10 часа и обиколил цяла България. Минал през Горна Орях... - Expert.bg
|
|
|
|
До 2 месеца София ще има здравна карта
До два месеца в София ще има здравна карта. Предимството на столичното здравеопазване е, че макар и не напълно е съхранило кадрите. Това обещава в интервю за "24 часа" генерал Стоян Тонев.
"Общинск... - Expert.bg
|
|
|
|