Днес ние имаме 250,382 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Реал Мадрид оглави класирането в Испания

Източник: Expert.bg
Отборът на "Реал Мадрид" поведе в класирането на Ла Лига, след като победи "Гранада" с 2:0 в мач от 21-ия кръг на първенството и вече има 2 точки повече от "Барселона" и "Атлетико Мадрид". Футболистите на "каталунците" и "дюшекчиите" ще могат да си върнат първото място утре, след като изиграят своите срещи от кръга. На "Сантяго Бернабеу" домакините така и не успяха да стигнат до гол през първата част, но 10 минути след почивката Кристиано Роналдо откри резултата, а в 74-та минута Карим Бензема оформи крайното 2:0. По този начин "кралският клуб" вече има 53 точки и води с две пред "Барселона" и "Атлетико Мадрид". Отборът на "Гранада" пък е на 11-та позиция с 24 точки, информира БГНЕС. Преди срещата целият отбор на "Реал Мадрид" се снима, докато Кристиано Роналдо държеше в ръка Златната топка, която спечели по-рано през месеца. Отличието на португалеца предизвика много полемики относно обективността при избирането му за носител на приза. Въпреки всичко обаче триумфът е факт и в момента Роналдо официално е коронован за най-добър футболист в Европа.

Вижте също Всички
Касияс иска да си остане в Реал Мадрид   Касияс иска да си остане в Реал Мадрид
Испанският страж иска да остане в редиците на „белия балет“ въпреки интереса от Висшата лига от страна на „Арсенал“ и „Манчестър Сити“. Въпреки лоялността му към ма... - Expert.bg
Арсенал и Ювентус в надпревара за нападател на Реал Мадрид   Арсенал и Ювентус в надпревара за нападател на Реал Мадрид
„Ювентус“ ще срещне конкуренция в надпреварата за подписа на Алваро Мората от „Реал Мадрид“, като дори се споменава и за интерес от „Тотнъм“. Нападателят на „... - Expert.bg
Реал Мадрид подготви пари за подписа на Руни   Реал Мадрид подготви пари за подписа на Руни
Медиите на Острова твърдят, че от ръководството на „белия балет“ са наготвили 25 млн. паунда за Уейн Руни, като трансферът се очаква да стане реалност през лятото. Остават още 18 месеца до... - Expert.bg
Барселона остави шансове на Реал Мадрид   Барселона остави шансове на Реал Мадрид
Отборите на "Барселона" и "Атлетико Мадрид" не успяха да си отбележат голове и завършиха при резултат 0:0 в среща от 19-ти кръг на Примера Дивисион. Така двата тима продължават да заемат първите две п... - Expert.bg
Челси оглави класирането за момента   Челси оглави класирането за момента
Жозе Моуриньо и компания продължават доброто си представяне и за момента оглавиха класирането в Англия. Лондонският тим успя да победи "Хъл Сити" с 2:0 като гост с попадения на Еден Азар в 56-та и Тор... - Expert.bg