Днес ние имаме 250,380 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Черно море успя да измъкне точка от Лудогорец в Разград

Източник: Expert.bg
1:1 – след като „Черно море” успя да победи и „Левски”, и ЦСКА, сега варненци успяха да вземат равенство на шампиона „Лудогорец” при това на собствения му стадион. Противно на повечето прогнози „Лудогорец” не можа да вземе аванс през първото полувреме, като направи впечатление, че въпреки териториалния натиск на разградчани, варненци успяха да не ми позволят да създадат чисти положения. Чак след двадесетина минути игра Иван Стоянов получи шанс да стреля, но неточно. Студеният душ за „Лудогорец” дойде десет минути преди почивката. Тогава увлечените в атака домакини допуснаха извеждащо подаване към Бакари, който успя да прокара топката покрай Владислав Стоянов, а тичащият до него Ешпиньо се подхлъзна и не можа да избие бавно влизащото в мрежата кълбо - 0:1. В самия край на полувремето звездата на домакините Марселиньо стреля много хубаво от воле, но отново за малко в аут, което беше добре дошло за вратаря на „Черно море” Георги Китанов, защото при точен удар не беше ясно дали той щеше да успее да спаси. Второто полувреме премина при непрестанен натиск на „Лудогорец”, но „Черно море” се бранеше доста добре. Все пак варненци приеха твърде много играта в своята половина и двадесетина минутки преди края се пропукаха – след корнер топката отиде в Козмин Моци и след малко щастлив рикошет и спиране централният защитник от половин метър нямаше как да сбърка – 1:1. Веднага след това Симеон Райков можеше пак да изведе „Черно море” напред след неразбирателство между Владислав Стоянов и защитата на домакините, но крилото на варненци нямаше как да стреля точно. До края на срещата разградчани се хвърлиха в атака, но гостите успяха да устискат и се поздравиха с ценна точка. В последната минута Марселиньо влезе много лошо с бутоните напред при единоборство с Георги Китанов и можеше да бъде изгонен, но съдията го пожали. Така „Лудогорец” остава първи с 47 точки, а „Черно море” е на шесто място с 31 точки – наравно с „Левски”, но с мач повече.

Вижте също Всички
Основни футболисти на Черно море напуснаха отбора   Основни футболисти на Черно море напуснаха отбора
"Черно море" ще поднови пролетния дял от родното първенство без трима от най-силните си състезатели.  След капитана Георги Илиев, който преминава в китайския "Шъдзяджуан", „Тича“ веч... - Expert.bg
Александров отиде в Лудогорец   Александров отиде в Лудогорец
Националът Александър Александров е първото ново попълнение на "Лудогорец" за тази година. Защитникът, който доскоро играеше в "Черно море", подписа договор с шампионите и започва подготовка на 6 я... - Expert.bg
Ще си изпати ли Левски от амбициозния Лудогорец?   Ще си изпати ли Левски от амбициозния Лудогорец?
Нова събота, нов голям мач. Този път футболните запалянковци в България ще се съсредоточат в сблъсъка между шампиона „Лудогорец” и вицешампиона „Левски” в Разград. Двубоят ще з... - Expert.bg
Изграждане на улици в ж.к. "Черно море" - Несебър   Изграждане на улици в ж.к. "Черно море" - Несебър