|
Днес ние имаме 250,420 Български имота за продажба и наем.
|
|
|
Източник: Expert.bg
|
|
325 лева еднократна помощ за служителите на "Ремотекс", но не за всички
Служителите в „Ремотекс”, които не са получавали заплати от девет месеца, ще вземат по 325 лева еднократна помощ от държавата. Това обяви социалният министър Хасан Адемов, който днес трябва да посети предприятието в Раднево, предаде Нова телевизия.
Не всички служители обаче ще получат пари. Средства се дават само на тези, които нямат абсолютно никакви други доходи.
В края на ноември служителите на „Ремотекс” излязоха на протест заради липсата на заплати. Основната дейност на фирмата е ремонт и поддръжка на минна техника. От над един месец хората не са на работа, водят се в едномесечен платен престой.
|
|
|
|
|
|
"Ремотекс" става държавно предприятие догодина
След Нова година предприятието "Ремотекс" ще бъде държавна собственост. Това каза след срещата си със собствениците на дружеството министърът на икономиката и енергетиката Драгомир Стойнев, предаде БГ... - Lev.bg
|
|
|
|
Стойнев: След Нова година "Ремотекс" става държавно
След Нова година предприятието "Ремотекс" ще бъде държавна собственост. Това каза след срещата си със собствениците на дружеството министърът на икономиката и енергетиката Драгомир Стойнев, предаде ... - Expert.bg
|
|
|
|
|
|
|
|