Днес ние имаме 250,380 Български имота за продажба и наем.

Недвижими имоти - Новини:
Мата очарован от феновете, поиска Шампионска лига

Източник: Expert.bg
Хуан Мата остана очарован от посрещането си на "Олд Трафорд". Новата звезда на Манчестър Юнайтед дебютира снощи срещу Кардиф при победата с 2:0. Испанският атакуващ халф, доскоро играч на Челси, дори се отчете с асистенция за второто попадение, дело на Ашли Йънг в 59-ата минута. Преди това Робин Ван Перси бе открил след добавка в 6-ата минута. Феновете на "червените дяволи" дълго чакаха трансфер на играч от калибъра на Мата, а ето какво заяви самият той след срещата:"Имахме положения да вкараме повече от два гола. Тази победа бе много важна за отбора. Аз бях много развълнуван. Феновете на стадиона бяха невероятни. Всички ме приветсваха много добре. Смятам, че изиграхме добър мач. Вярвам, че мога да подобря още играта си. Ще се борим докрай, за да се класираме в Шампионската лига. Не смятаме да се предаваме", каза испанецът.

Вижте също Всички
Банско и Ихтиман за втори път оглавиха Българската ВЕИ шампионска лига   Банско и Ихтиман за втори път оглавиха Българската ВЕИ шампионска лига
Във второто издание на Националната шампионска лига по прилагане на възобновяема енергия се включиха 11 общини: Хасково, Оряхово, Ихтиман, Чепеларе, Ардино, Нова Загора... - Stroitelstvo.info
Галатасарай елиминира Ювентус от Шампионска лига   Галатасарай елиминира Ювентус от Шампионска лига
Турският гранд успя да обърне снощния фарс в Шампионска лига в своя полза и отстрани днес следобед „Ювентус“ от надпреварата с минималното 1:0. Двубоят бе решаващ и за двата тима относно к... - Expert.bg
Суарес убеден, че Ливърпул ще се класира за Шампионска лига   Суарес убеден, че Ливърпул ще се класира за Шампионска лига
Нападателят на „Ливърпул“ Луис Суарес е убеден, че тимът му ще успее да се класира за Шампионска лига през настоящия сезон ако продължат да играят така. В момента „Ливърпул“ са... - Expert.bg
Ибра с най-красив гол в груповата фаза на Шампионска лига   Ибра с най-красив гол в груповата фаза на Шампионска лига
Третото попадение на Златан Ибрахимович в мрежата на белгийския "Андерлехт" бе определено за най-красиво в груповата фаза на Шампионска лига. Голът е част от разгромното гостуване на "ПСЖ" в Белгия, к... - Expert.bg
Неочакван развой на събитията в Шампионска лига   Неочакван развой на събитията в Шампионска лига
По много интересен начин изглежда крайното класиране в последните четири групи в турнира, след неочакван успех от някои отбори и щастливо продължаване напред на грандовете. Драмата за второто място в ... - Expert.bg